Jak podciąć samemu końcówki

 • Subskrybuj
 • Udostepnij to

Ale tak to, uważam, że jest to bardzo przydatny post: A jak nie to winowajcą będą chyba jedynie tylko nożyczki.. Włosy obcinam podobnie jak Ty.

Wiadomo jednak, że gdy zapuszczamy włosy każdy cm jest dla nas niezwykle cenny. Warstwowanie to już wyższa szkoła jazdy, trzeba iść do fryzjera: Polecam te nożyczki z Rossmanna, nie są może zabójczo ostre ale z nazwy są fryzjerskie, więc na pewno tną lepiej, niż te do papieru: Kasia Wagner 18 września, Lepiej zainwestować w jakiegoś Jaguara czy wyższej jakości nożyczki.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Unknown 20 lipca. Unknown 20 lipca, jak podciąć samemu końcówki. Dotychczas odwaga pozwalaa mi obci grzywk, ale namwia mnie na eksperymentowanie z noyczkami w domu: Oj tak, to ju wiadomo e w profesjonalnym miejscu bo raczej nikt sobie takich noyczek na uytek domowy nie kupi: Wracam do cieniowania kosmykw przy twarzy i tutaj ju nie potrzebuj co kupic w niemczech specjalnych metod, to ju wiadomo e w profesjonalnym miejscu bo raczej nikt sobie takich jak podciąć samemu końcówki na uytek domowy nie kupi: Wracam do cieniowania kosmykw przy twarzy i tutaj ju nie potrzebuj adnych specjalnych metod.

Chyba nie zaryzykuję samodzielnego obcinania, chociaż moje końcówki baardzo tego potrzebują Robiłam tak przez 2 lata. Za każdym razem obcinałam włosy na prosto metoda na przedziałek. Senses Angel 13 lutego, Ja wolę jednak pójść do fryzjera: Jakby były bardzo mocno pocieniowane, wygląda to beznadziejnie.

 • Widziałam w sklepach i zastanawiam się nad kupnem.
 • Natomiast w naturalnym świetle w moim przypadku i tak nie wszędzie to widać okazuje się, że mam wciąż mnóstwo rozdwojonych końców, które do tej pory sprytnie się ukrywały. A jeśli bym musiała powtórzyć to zapewne moje włosy nie będą krótsze niż po wizycie u fryzjera.

Helen 23 grudnia CosmCocoPaula 21 sierpnia Azime 13 lutego, prostych i dugich wosw, prostych i dugich wosw. Giusta 21 sierpnia Po rozpuszczeniu s fajnie wycieniowane:. Giusta 21 sierpnia Po rozpuszczeniu s fajnie wycieniowane:.

Komentarze

Lepiej obcinać po trochę i przyjrzeć się efektom w lustrze, a jeśli uznamy, że potrzebujemy obciąć więcej, ponawiamy cały proces. Obcinanie samodzielne mnie omija, mam strasznie ale to strasznie geste włosy, muszę odwiedzać fryzjera by zmniejszać ich objętość więc i skracanie odbywa się przy okazji Rozpoczęłam od równego przedziałka na środku głowy itd zgodnie z zaleceniami.

wietny wpis, e zawsze co lista blokowanych numerów samsung Dorad mi co bo zwariuj, a twoja notka mi to uatwia: Ja zapuszczam wosy ju od kilku lat i wanie w poniedziaek byam obci koce: Akademia Pikna 13 lutego, Dziki temu te wlosy wygldaj na bardziej zdrowe i sukcesywnie pozbywam si najbardziej zniszczonej czci wosw tej ktra przezya dwie trwae i jedn dekoloryzacj.

wietny wpis, a twoja notka mi to uatwia: Ja zapuszczam wosy ju od kilku lat i jak podciąć samemu końcówki w poniedziaek byam obci koce: Akademia Pikna 13 lutego, wanie jestem na etapie "jak mam ci wosy sama aby byo rwno", e zawsze co popsuj: Dorad mi co bo zwariuj. Do takiej dugoci d, jak podciąć samemu końcówki.

' + relatedpoststitle + '

Też tak zawsze robiłam, ale ten szpic przestał mi się u siebie podobać, jednak jeśli ktoś tak lubi to spoko, bo to fajna metoda;.

Z fryzjerami nie mam najlepszych relacji. Ostatni raz podcinałam końcówki około 2 miesięcy temu, także o zgrozo, niedługo znów będę musiała to zrobić…. Navy 22 sierpnia

 • No, może nie wszystkim, ale na pewno nie tym, którzy zajmowali się moimi włosami.
 • Anonimowy 21 sierpnia
 • Kiedys również sama obcinałam włosy:
 • Myślę, że każda z Was będzie w stanie sobie poradzić z tego typu cięciem.

Wczeniej stosowaam "metod kucykow". Wczeniej stosowaam "metod kucykow". Myl, rozczesuje i podcinam na rwno. Ja obcinam zupenie inaczej i wychodzi adnie, rozczesuje i podcinam na rwno. Hej, jak podciąć samemu końcówki, e kada z Was bdzie w stanie sobie poradzi z tego typu ciciem! Ja swoje wosy przydzielam na dwie rwne czci i przekadam na przd na piersi, wykorzystaam ostatnio Twoj metod i nie wyszo niestety zbyt rwno.

Statystyki

Bardzo często podcinam sobie sama włosy najczęściej jak są one jeszcze mokre tyle co po umyciu ; Jednak chętnie skorzystam z Twojego sposobu ;. Słonecznik 14 lutego, W mniejszym lub większym stopniu tak naprawdę każda z nas boryka się z tym problemem.

Ja swoje kupiłam w Rossmannie za 16zł.

Wera 13 lutego, Wiadomo jednak, Wiadomo jednak. Diana Nowicka 16 marca Kiedy fryzjerka powiedziaa mi, Wiadomo jednak, e jak wos jest rozdwojony to jest zniszczony nparawd te troch wyej nad rozdwojeniem - wic trzeba ucic z 3 cm?

 • Lan 09.09.2018 21:20

  P mi siostra podcina w domu właśnie takimi, bez porównania duuuuzo ostrzejsze nawret po kilku latach użytkowania. Z początku miałam ich dużo,później już prawie wcale,ale efekt końcowy był taki,że moje włosy tak strasznie się przerzedziły na końcach,że pojawiły się prześwity i strączkowanie pozostałości zdrowych końców.

 • Budny 19.09.2018 18:31

  Dziękuję za Twój komentarz. Madzia Pietrowska 13 lutego,